oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd

oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 100,00

oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!oud impressionist. olieverf "doorkijkje De Steeg Gelderland" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd

Schilder:
Titel/Voorstelling: "doorkijkje de Steeg "
Datering: omstreeks 1940
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 28 x 22 cm ingelijst
Gesigneerd: rechtsboven
Conditie : goed

Ongespecificeerd

FA. (105)

2668 verkochte items

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:11-09-2015 om 14:42
Eindtijd:25-09-2015 om 20:52

Biedingen (27):

RBaars
25 sep. / 20:44
€ 100
Ernst
25 sep. / 20:44
€ 95
RBaars
25 sep. / 20:43
€ 90
Ernst
25 sep. / 20:43
€ 85
RBaars
25 sep. / 20:42
€ 80
Ernst
25 sep. / 20:42
€ 75
RBaars
25 sep. / 20:41
€ 70
Ernst
25 sep. / 20:41
€ 65
RBaars
25 sep. / 20:41
€ 60
Ernst
25 sep. / 20:39
€ 55
RBaars
25 sep. / 20:38
€ 50
Ernst
25 sep. / 20:38
€ 45
RBaars
25 sep. / 20:38
€ 40
Ernst
25 sep. / 20:38
€ 35
RBaars
23 sep. / 08:49
€ 26
Ernst
22 sep. / 21:16
€ 21
RBaars
20 sep. / 15:12
€ 19
alain307cc
20 sep. / 11:08
€ 17
Ernst
20 sep. / 11:08
€ 15
alain307cc
20 sep. / 11:08
€ 15
Ernst
20 sep. / 11:08
€ 13
alain307cc
20 sep. / 11:08
€ 11
Ernst
18 sep. / 22:53
€ 9
pjtr
12 sep. / 01:54
€ 7
Ernst
11 sep. / 22:13
€ 5
WelArt
11 sep. / 22:13
€ 3
Ernst
11 sep. / 21:11
€ 1