Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd

Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude Duitse ets - Aan de Weser - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Oude Duitse ets, rechtsonder gesigneerd.
Linksonder getiteld 'a.d. Weser'
Bladmaat 30x36 cm
Beeldmaat 17x23,5 cm

Ruime marges, in de marge enkele scheuren en vlekjes. In het beeld op drie plaatsen een vlekje.

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:21-05-2015 om 22:14
Eindtijd:05-06-2015 om 21:14

Biedingen (2):

Armando
1 jun. / 00:14
€ 3
mappart
21 mei / 23:57
€ 1