OUDE KERK te DELFT van AC TERHELL

OUDE KERK te DELFT van AC TERHELL kopen? Bied vanaf 65!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 65,00

OUDE KERK te DELFT van AC TERHELL kopen? Bied vanaf 65!OUDE KERK te DELFT van AC TERHELL kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Adriaan Terhell (1863-1949)
TypeTekening / Aquarel

AC TERHELL 1863-1949

PERSONEN BIJ DE OUDE KERK TE DELFT

aquarel in de maat 27 x 38 cm

gesigneerd onder TERHELL

goede staat

in oude lijst in de maat 54 x 65 cm

lijst heeft wat schade randen

verzenden zonder glas  , halen met glas

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:02-10-2014 om 20:02
Eindtijd:10-10-2014 om 20:02

Bugatti10
10 okt. / 00:14
€ 65