Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze ets heeft een beeldmaat van 30.6 x 23.3 cm op een blad van 45.5 x 36.5 cm. Zeer goede conditie (uitzonderlijk gaaf exemplaar).
Potlood gesigneerd en nr. 61 (van de 100). Jaar 1895. Losbladig.
Dit werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland |
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 5-3-2017 om 10:41 |
Eindtijd | 11-3-2017 om 12:41 |