P. Haaxman - olieverf - Stilleven - Verkocht

P. Haaxman - olieverf - Stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 1.657,00

P. Haaxman - olieverf - Stilleven kopen? Bied vanaf 600!P. Haaxman - olieverf - Stilleven kopen? Bied vanaf 600!P. Haaxman - olieverf - Stilleven kopen? Bied vanaf 600!P. Haaxman - olieverf - Stilleven kopen? Bied vanaf 600!P. Haaxman - olieverf - Stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Pierter Haaxman (1854-1937)

Knap geschilderd olieverf op triplexpaneel uit 1933 voorstellende een stilleven met o.a. een nautilusschelp.

Gesigneerd rechtsonder. Paneelmaat 23 x 33 cm. Ingelijst. Lijstmaat 32,5 x 43 cm.

Aan achterzijde betiteld en gedateerd + een sticker van Kunsthandel Reeker.

Pierter Haaxman (1854-1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1.657,00
Starttijd:23-10-2017 om 19:39
Eindtijd:06-11-2017 om 19:09
Biedingen (13)
ronobone
06 nov. / 19:03
€ 1657
ejjme
06 nov. / 18:54
€ 1607
ronobone
06 nov. / 18:54
€ 1557
ronobone
06 nov. / 18:49
€ 1506
ejjme
06 nov. / 18:49
€ 1500
ronobone
06 nov. / 18:45
€ 1354
ejjme
06 nov. / 18:41
€ 1304
ronobone
06 nov. / 18:41
€ 1254
ejjme
06 nov. / 18:36
€ 1053
ronobone
06 nov. / 18:36
€ 1003
ejjme
06 nov. / 18:33
€ 801
ronobone
06 nov. / 18:33
€ 751
ronobone
06 nov. / 16:38
€ 600