P.A. Schipperus 1879 "Gezicht op de Markt van Roermond"

P.A. Schipperus 1879 "Gezicht op de Markt van Roermond"  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Piet Schipperus (1840-1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een antieke (1879) 1ste uitgave groot, getoonde lithographie voorstelling: "De Markt te Roermond". De tekening is van P.A. Schipperus, Kunstschilder te Rotterdam.

Uitgegeven te Haarlem 1879 door H.D. Tjeenk Willink, de lithographie is afkomstig uit de ateliers van S. Lankhout & Co. te den Haag, het beeldformaat is ca. 14 x 21 cm., het bladformaat is 18 x 26.7, gedrukt op mooi stevig papier, ruime marges, verso geen tekst, in een perfecte staat.

Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 2,25 zijn voor rekening van de koper.

Piet Schipperus (1840-1929)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
Starttijd:29-04-2014 om 20:29
Eindtijd:06-05-2014 om 20:29
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland