P.A. Schipperus 1880 - Litho Mastbosch - Ginneken en Prinsenhage - Litho

P.A. Schipperus 1880 - Litho Mastbosch - Ginneken en Prinsenhage - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Piet Schipperus (1840-1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Een antieke (1880) getoonde lithographie 1ste uitgave groot, voorstellingen: "In het Mastbosch - Citadel Monument - Duivelsbrug bij Ginneken en Gezicht binnen Prinsenhage". De tekening is van P.A. Schipperus, kunstschilder te Rotterdam. Uitgegeven te Haarlem 1880 door H.D. Tjeenk Willink, de lithographie werd vervaardigd te 's-Gravenhage door S. Lankhout en Co.
Bladformaat ca. 26.6 x 17,2 cm. en het beeldformaat is ca. 21 x 14.5 cm., in een excellente staat.

Verpakkings- en portokosten ad Euro 2,25 zijn voor rekening van de koper en de verzending geschiedt voor risico van de koper.

Uiteraard draag ik zorg voor een zorgvuldige verpakking en een snelle en correcte verzending !

Starttijd:29-04-2014 om 20:30
Eindtijd:06-05-2014 om 20:30
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland