P.A. Schipperus 1882 "Gezicht te Vught en Kasteel Maurik - Maurick" - Litho

P.A. Schipperus 1882 "Gezicht te Vught en Kasteel Maurik - Maurick" - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Piet Schipperus (1840-1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Een antieke (1882) grote getoonde lithographie (1ste uitgave) met daarop twee voorstellingen: "Vught" en "Kasteel Maurik - Maurick" bij Vught. De tekening is van P.A. Schipperus, kunstschilder te Rotterdam.

Uitgegeven te Haarlem 1882 door: Kruseman en Tjeenk Willink, de lithographie (steendruk) is van S. Lankhout en Co. te den Haag, beeldformaat ca. 21 x 14.3 cm., ruime marges, verso geen tekst, in "excellente" staat.

Prenten van Vught zijn gezocht!

Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 2,25 zijn voor rekening van de koper.

Uiteraard draag ik zorg voor een zorgvuldige verpakking eb een snelle en correcte verzending !

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:19-03-2014 om 21:36
Eindtijd:26-03-2014 om 21:36

10323
26 mrt. / 00:44
€ 30