P.A. Schipperus "Gezicht te Vught en Kasteel Maurik" - Omgeving 's Hertogenbosch

P.A. Schipperus "Gezicht te Vught en Kasteel Maurik" - Omgeving 's Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Piet Schipperus (1840-1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Een antieke (1882) grote getoonde lithographie (1ste uitgave) met daarop twee voorstellingen: "Vught" en "Kasteel Maurik - Maurick" bij Vught. De tekening is van P.A. Schipperus, kunstschilder te Rotterdam.

Uitgegeven te Haarlem 1882 door: Kruseman en Tjeenk Willink, de lithographie is van S. Lankhout en Co. te den Haag, beeldformaat ca. 21 x 14.3 cm., ruime marges, verso geen tekst, in "excellente" staat.

Prenten van Vught zijn gezocht!

Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 2,25 zijn voor rekening van de koper.

Uiteraard draag ik zorg voor een zorgvuldige verpakking eb een snelle en correcte verzending !

Piet Schipperus (1840-1929)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
Starttijd:25-04-2014 om 13:05
Eindtijd:02-05-2014 om 13:05
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland