Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie

Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypeAffiches
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen71 cm x 64 cm (h x b)
Picasso at Pace
Columbus Ohio 1978
Offset lithografie
afmetingen affiche 71 x 64 cm ( h x b )
diameter beeld 58 cm
op zwaar papier
in goede staat
zonder lijst

Pablo Picasso (1881-1973)

SpaansSpaansFransFransAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
64 cm
71 cm
Starttijd:16-11-2022 om 15:53
Eindtijd:23-11-2022 om 20:45
Openingsbod € 55
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingWereldwijd