Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst

Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - 1964 ! - Kahnweiler Parijs - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1964
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Copyright Galerie Louise Leiris (Henry Kahnweiler, Parijs).

3-kleuren boekdruk naar de linosnede.

Stevig papier (lichte foxing). Blanco achterkant. Bladmaat 30x24 cm.

Achter passepartout en glas.

In een fraaie hardhouten, donkerbruine lijst.

in goede gebruikte staat. Lichte foxing.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Pablo Picasso (1881-1973)

Spaans SpaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Miles
927 verkochte items
Alle items van deze verkoper (179)
31 cm
42 cm
24 cm
30 cm
Starttijd4-2-2024 om 19:00
Eindtijd17-2-2024 om 19:03
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland