Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" - Verkocht

Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" kopen? Bied vanaf 45!
Prenten & Uitgaves

Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" kopen? Bied vanaf 45!Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" kopen? Bied vanaf 45!Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" kopen? Bied vanaf 45!Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" kopen? Bied vanaf 45!Pablo Picasso - "Jeune Fille au Bord de la Mer" kopen? Bied vanaf 45!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1946
TechniekVaria
Afmetingen13.5 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

López. Traditiegetrouw kreeg hij een aantal naar heiligen verwijzende voornamen: Pablo, Diego, José, Francisco de Paula, Juan Nepomuceno, María de los Remedios, Cipriano de la Santísima Trinidad. Zijn twee achternamen zijn conform het Spaanse naamstelsel achtereenvolgens de eerste achternaam van zijn vader (Ruiz) en de eerste achternaam van zijn moeder (Picasso). Merkwaardig is dat hij onder zijn tweede achternaam Picasso bekend is en niet Ruiz.

Pablo Picasso's vader was kunstenaar, tekenleraar en conservator. In 1884 werd zijn zus Dolores (Lola) geboren en in 1887 zijn zus Concepción (Conchita).

Een koperdiepdruk uit 1946 naar een olieverf op doek uit 1937

Gedrukt door Braun & Cie Parijs (Georg Besson)

Op professionele voorzien van passe-partout door lijstenmakerij uit Drenthe.
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHoogeveen,  Nederland
Starttijd20-7-2020 om 21:39
Eindtijd26-7-2020 om 22:12