Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Proefdruk |
Afmetingen | 58.5 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho van Pablo Picasso. Titel: Danseuse et picador(Torros serie). Jaar: 1960. Nummer: 202/500. Afmetingen incl. lijst: H58.5 x b68cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b50.5cm. Het werk is links bovenaan in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 12-12-2019 om 22:05 |
Eindtijd | 20-12-2019 om 19:04 |