Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1971

Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1971 kopen? Bied vanaf 75!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 75,00

Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1971 kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1971 kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1971 kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1971 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (165)
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1971
TechniekBoek met Originele Grafiek
OnderwerpNaakt
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Litho uit " Le Gout du Bonheur" van Pablo Picasso. Picasso heeft de tekeningen voor deze uitgave zelf uitgezocht.   De litho is gedrukt op Arches papier. Nummer: 100/105. Uitgegeven door: Carl Schünneman, Bremen. De litho's zijn gemaakt naar aanleiding van tekeningen van Picasso (datum: 8.10.64.)Afmetingen blad: H32.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b12 cm.
In de steen gesigneerd.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk is in goede staat

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:09-02-2019 om 20:15
Eindtijd:17-02-2019 om 21:57

Chris0605
17 feb. / 21:28
€ 75