Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Afmetingen | 54 x 78 cm (h x b) |
itemOptions.framed.undefined.label | 80 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland |
Objectlocatie | 's-Gravenhage, Nederland |
Starttijd | 18-5-2020 om 20:49 |
Eindtijd | 17-6-2020 om 22:06 |