Pablo Picasso - Picasso et la Tauromachie - Verkocht

Pablo Picasso - Picasso et la Tauromachie kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen89 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie lithografische museum affiche in 1982 gedrukt door meesterdrukker Henry Duchamps bij Mourlot in Parijs. De afbeelding maakte Picasso in 1957. Gemaakt voor een expositie in Museum Ceret.
Mooie litho, klein vouwtje rechts boven
Binnen Nederland € 11,00

Pablo Picasso (1881-1973)

Spaans SpaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Margie
122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
60 cm
89 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd21-12-2020 om 20:37
Eindtijd28-12-2020 om 20:31
Biedingen (16)