Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 58.5 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Pochoir van Pablo Picasso. Titel: La Dame et le Toréador(Torros serie). Jaar: 1960. Nummer: 202/500. Afmetingen incl. lijst: H58.5 x b68cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b50.5cm. Het werk is links bovenaan in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zie ook: http://pochoirworld.com/300-pochoirs-of-picasso/1960-toros/
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl voor 25,50 euro binnen Nederland en 35,50 euro voor België.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 23-9-2020 om 20:44 |
Eindtijd | 30-9-2020 om 14:32 |