Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986
Pierre Henri Jacquot - zonder titel
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Varia |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Farbfroher Druck wohl mit einer Nachlassignatur, daher als mitgedruckt eingestellt | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Norden, Duitsland |
Starttijd | 6-7-2021 om 11:10 |
Eindtijd | 16-7-2021 om 21:37 |