FA. (1)

'Pakhuizen op Uilenburg II' - Witsen, Willem 3de staat, 1e druk

'Pakhuizen op Uilenburg II' - Witsen, Willem  3de staat, 1e druk kopen? Bied vanaf 500!
'Pakhuizen op Uilenburg II' - Witsen, Willem  3de staat, 1e druk kopen? Bied vanaf 500!'Pakhuizen op Uilenburg II' - Witsen, Willem  3de staat, 1e druk kopen? Bied vanaf 500!'Pakhuizen op Uilenburg II' - Witsen, Willem  3de staat, 1e druk kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  aukevann

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Willem Witsen (1860-1923)
GesigneerdHandgesigneerd

'Pakhuizen op Uilenburg II' - Witsen, Willem (1860-1923)

Rapenburgwal gezien naar Peperbrug. Voorstelling in spiegelbeeld.

Ets, 1911.
Gesigneerd rechtsonder. Tussendruk (3e staat, 1e druk).

Afmetingen: 46 x 35 cm.
Ingelijst, 64 x 52 cm (door Kunsthandel Oenema te Rijswijk ZH).

Starttijd:09-11-2015 om 07:57
Eindtijd:23-11-2015 om 07:57
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland