Pal Bor - C3427-7, Kastanjeboom

Pal Bor - C3427-7, Kastanjeboom kopen? Bied vanaf 200!
Pal Bor - C3427-7, Kastanjeboom kopen? Bied vanaf 200!Pal Bor - C3427-7, Kastanjeboom kopen? Bied vanaf 200!Pal Bor - C3427-7, Kastanjeboom kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Pal Bor (1889-1982)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
Lijst75 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3427-7, Pál Bor, Kastanjeboom, gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd, beeldmaat 62 x 46 cm, lijstmaat 78 x 61.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier licht verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Pal Bor (1889-1982)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
61.5 cm
75 cm
46 cm
62 cm
Starttijd:08-09-2020 om 12:46
Eindtijd:12-09-2020 om 19:35
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier