Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat - Verkocht

Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!
Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!
  • Panamarenko (1940-2019)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
Lijst88 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Panamarenko, In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat

Prachtige collage geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Uit de serie Milky Ways and Happenings.
Offsetlitho en collage, zowel matte als glanzende stukken, prachtig, maar moeilijk te zien op de foto's. Bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd: Het woord 'Firsts' en de afbeelding van de machine, ook moeilijk te zien op de foto's. Dit is 1 van de 10 HC exemplaren

Wordt geleverd met certificaat van galerie in Knokke.

formaat: 85 x 62 cm
Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Dit exemplaar is gesigneerd in potlood rechtsonder,

genummerd in potlood linksonder HC X/X

Uitgever: Galerie Ronny Van de Velde - Antwerpen

In perfecte staat, professioneel ingelijst met musemglas, kan zo aan de muur.

Beschreven in het overzichtsboek Panamarenko, Multiples:

Ref: Panamarenko Multiples - Part 3 2003 - 2007 N°112
Milky Ways and Happenings, 7 werken, geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Offset en collage, bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd. Oplage: 75 exemplaren + 10 HC

Door de kader met glas kan dit werk enkel opgestuurd worden met een gespecialiseerde koeriersdienst, dit is voor rekening van de koper. Afhalen kan natuurlijk ook.

Panamarenko (1940-2019)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
65 cm
88 cm
62 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 977,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 16:55
Eindtijd:13-12-2020 om 22:57
TadekSolarz
08 dec. / 21:07
€ 850