Panamarenko - vliegend eiland - Verkocht

Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!
Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 1999!
  • Panamarenko (1940-2019)
TypeBeeld / Object
Jaartal2004
Afmetingen26 cm x 87 cm x 87 cm (h x b x d)
Gewicht10000 gram
GesigneerdOngesigneerd
In geheel nieuwstaat verkerende vliegend eiland van Panamarenko
Het eiland is volgens het constructieplan in elkaar gezet en in de juiste kleuren gespoten/geverfd.

Het vliegend eiland is niet definitief verbonden met de achterplaat maar is bevestigd met magneten,waardoor het in principe uit de box zou kunnen.

Het geheel is tentoongesteld in een zeer fraaie  in nieuwstaat verkerende plexibox.
Deze kan op een sokkel geplaatst worden of aan de muur gehangen worden.
{let op...de bevestiging voor ophanging aan de muur moet men zelf maken.

Het geheel is zeer fraai en in volledige nieuwstaat geen krassen vlekken of wat dan ook.
Dit item is uiteraard niet op te sturen.
Afhalen kan in eindhoven .
Persoonlijke bezorging is mogelijk in overleg ,kosten koper

complete nieuwstaat

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  lowracer
FA. (20)

Lid sinds 2019
392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
87
26
87
Dit item is verkocht voor 2.298,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2022 om 09:19
Eindtijd:10-12-2022 om 19:34
jpierken
07 dec. / 10:45
€ 1999