Paolo Boni. -Compositie III- Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd.

 Paolo Boni. -Compositie III-  Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!
 Paolo Boni. -Compositie III-  Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59! Paolo Boni. -Compositie III-  Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Paolo Boni (1926)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Paolo Boni.

Titel: Zonder titel.

Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.

In het echt is hij werkelijk prachtig!

Afmetingen blad: 65 x 45 cm.

Afmetingen beeld: 50 x 35 cm.

Signatuur: Rechtsonder met potlood.

Oplagenummer: 110/125

Conditie: In perfecte staat.

Verzending: Aangetekend met Track en Trace door Post.nl  € 12,50 (NL). Naar België: € 20,-

Uitsluitend verzending.

Paolo Boni (1926)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items

Starttijd:11-05-2018 om 21:04
Eindtijd:18-05-2018 om 21:04
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland