Paolo Boni. -Compositie III- Fraaie Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd

Paolo Boni. -Compositie III- Fraaie Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Paolo Boni. -Compositie III- Fraaie Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!Paolo Boni. -Compositie III- Fraaie Kleurenlithografie op Bütten, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Paolo Boni (1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Paolo Boni.

Titel: Zonder titel. (Kruiwagen)

Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.

Afmetingen blad: 65 x 44 cm.

Afmetingen beeld: 50 x 33 cm.

Signatuur: Rechtsonder met potlood.

Oplagenummer: p.a. (e.a.).

Conditie: In perfecte staat.

Verzending: Aangetekend met Track en Trace door Post.nl  € 12,50 (NL). Naar België: € 20,-

Paolo Boni (1926)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:09-03-2018 om 22:38
Eindtijd:16-03-2018 om 20:38
Openingsbod€ 69
ObjectlocatieDen Haag, Nederland