Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974

Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!
Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!Paolo Ghilardi - Zeldzame gesigneerde zeefdruk - 144/150 - 1974 kopen? Bied vanaf 185!
  • Paolo Ghilardi (1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage144/150
Originele zeefdruk van Italiaans kunstenaar Paolo Ghilardi (1930-2017)

Gesigneerd en gedateerd, tevens genummerd 144/150 in potlood, door de kunstenaar.

70x50 cm.

Afkomstig uit de kunstmap uit 1974 van de Internationale Werkgroep Voor Constructieve Vormgeving. (derde grafiekmap Antwerpen-Bonn - 1974)
Zelden aangeboden!
Zeer goede staat, steeds veilig bewaard in de kunstmap. Dik papier!

Kan zowel verzonden, maar liefst opgehaald worden!

Paolo Ghilardi (1930)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
50 cm
70 cm
Starttijd:15-09-2022 om 10:47
Eindtijd:29-09-2022 om 19:30
Openingsbod € 185
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland