PAOLO SISTILLI, Olieverf op doek. LABYRINTH.

PAOLO SISTILLI,  Olieverf op doek.  LABYRINTH. kopen? Bied vanaf 150!

Paolo Sistilli

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Paolo Sistilli

PAOLO SISTILLI

Prachtig en kleurrijk voorbeeld van het werk van deze in 1950 geboren Italiaanse kunstenaar.

Materiaal: Olieverf op doek.

Signatuur: verso gesigneerd en gedateerd "90.

Titel: LABYRINTH.

Afmetingen: 40cm. bij 45 cm. ( incl. beschilderde lijst.)

Verzendkosten binnen Nederland 10,-  Naar Belgie: 16,-  Andere landen n.o.t.k.

Paolo Sistilli

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Starttijd:24-12-2013 om 19:01
Eindtijd:07-01-2014 om 19:01
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland