Pascal Lievre: Olie op doek: La Tentation de st Antoine - Verkocht

Verkoopprijs: € 500,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Pascal Lievre (1963)
In opdracht geveild:

Mooi schilderij van de Franse Kunstenaar Pascal Lievre. Naar Greco. Pascal Lievre is een hedendaagse kunstenaar die in goede galeries op dit moment hangt. Afkomstig uit Parijs.
Groot doek.

Titel: La Tentation de st Antoine
Jaartal: 2004
Afmetingen: 81cm x 100cm
Gesigneerd: Handgesigneerd, verso.
Ingelijst: N.v.t. (op spieraam)

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorgen met koerier is mogelijk, voor 35 euro binnen NL (muv de eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Pascal Lievre (1963)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:22-06-2011 om 14:40
Eindtijd:03-07-2011 om 14:40
mhaaring
03 jul. / 14:29
€ 500