Pat Andrea - Jongens onder elkaar - Verkocht

Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!Pat Andrea - Jongens onder elkaar kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  NVerhaar

Lid sinds 2018
16 verkochte items
  • Pat Andrea (1942)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho 1980 in zwart wit ter gelegenheid van het uitkomen van een boek van hem.

Onbeschadigd en bewaard geweest achter glas

Pat Andrea (1942)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  NVerhaar

Lid sinds 2018
16 verkochte items
50 cm
65 cm
38 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:15-04-2019 om 14:47
Eindtijd:21-04-2019 om 15:52
Frans_Leijen
21 apr. / 14:35
€ 25