Pat Andrea, "Schilder en zijn Hond", ets - Verkocht

Pat Andrea, "Schilder en zijn Hond", ets kopen? Bied vanaf 75!
Pat Andrea, "Schilder en zijn Hond", ets kopen? Bied vanaf 75!Pat Andrea, "Schilder en zijn Hond", ets kopen? Bied vanaf 75!Pat Andrea, "Schilder en zijn Hond", ets kopen? Bied vanaf 75!Pat Andrea, "Schilder en zijn Hond", ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Pat Andrea (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van de onvolprezen Pat Andrea. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 52/42 (?), met potlood, onder het werk. Afmetingen: 23,7x20, op geschept papier. Aan de bovenkant van het papier wat lelijke vlekken/lijmsporen van een onhandige passepartout-bevestiging.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:02-12-2015 om 10:54
Eindtijd:16-12-2015 om 10:54
grant
15 dec. / 23:42
€ 75