Patrick Creyghton - ETS - ' Boomgaard ' 1977 - gesigneerd - Nr. 20/60

Patrick Creyghton - ETS - ' Boomgaard ' 1977 - gesigneerd  - Nr. 20/60 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Patrick Creyghton - ETS - ' Boomgaard ' 1977 - gesigneerd  - Nr. 20/60 kopen? Bied vanaf 99!Patrick Creyghton - ETS - ' Boomgaard ' 1977 - gesigneerd  - Nr. 20/60 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Patrick Creyghton (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, originele ets van de Limburgse kunstenaar Patrick Creyghton.

Titel : ' boomgaard ' Jaar van ontstaan: 1977 . Gemaakt in een oplage van 60 exemplaren. Dit is nummer 20 uit de serie. Mooie, grote ets. Creyghton heeft vaak de natuur in Limburg als uitgangspunt voor zijn werk genomen. Hij is een veelzijdig kunstenaar die in zijn werk gebruik maakt van diverse technieken.

De ets verkeert in een zeer goede staat. Geen verkleuringen. Geen beschadigingen.

Kunstenaar: Patrick Creyghton

Jaar van ontstaan:  1977

Soort werk: ets

gesigneerd: Ja  /  handgesigneerd met potlood Linksonder: nummer 20/60 - rechtsonder  met: '77 Patrick Creyghton

afmetingen: blad  78 cm x 54 cm ( b. x h. )  afbeelding: 64 cm x 46 cm

materiaal: gedrukt op zwaar, handgeschept papier

Verzendkosten bedragen binnen EU €10.  DHL international  met Track & Trace-nummer. Goed beschermd verpakt  in stevige grafiekkoker.

' amHasetal ' garandeert de authenticiteit en conditie van dit kunstwerk, zoals beschreven in de tekst.

Dit item is verkocht voor 99,00

Starttijd:21-08-2014 om 16:33
Eindtijd:28-08-2014 om 16:33

JP48
21 aug. / 17:01
€ 99