Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, knap werk van Patrick Creyghton. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, een Épreuve d’Artiste exemplaar, te dateren tweede helft jaren 70. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 78cm x 53cm (blad), 50cm x 44cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Paar kreukjes aan de uiterste randen die ingelijst met passe-partout wegvallen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-5-2022 om 12:19 |
Eindtijd | 6-6-2022 om 11:23 |