Patrick Creyghton - Wilg met boomstammen, litho - Verkocht

Patrick Creyghton - Wilg met boomstammen, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Patrick Creyghton - Wilg met boomstammen, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Wilg met boomstammen, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Wilg met boomstammen, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Wilg met boomstammen, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (262)
  • Patrick Creyghton (1934)
Jaartal1977
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek, knap werk van Patrick Creyghton.   Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, een Épreuve d’Artiste exemplaar, te dateren tweede helft jaren 70.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 78cm x 53cm (blad), 50cm x 44cm (beeld)

Paar kreukjes aan de uiterste randen die ingelijst met passe-partout wegvallen.

Patrick Creyghton (1934)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
53 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-05-2022 om 12:19
Eindtijd:06-06-2022 om 11:23
AlbrechtsIlse
06 jun. / 11:00
€ 50