William Patrick Hall (16 december 1906 - 10 juni 1992) was een Britse kunstenaar, die voornamelijk aquarellen maakte en zich specialiseerde in landschappen en stadsgezichten.
Dit fraaie en karakteristieke werk toont een dromerige zomerse dag op het strand, waarvan je zou willen dat er veel meer waren.
De helemaal originele, verdiepte lijst met passe-partout doet het werk extra goed uitkomen. De lijstrand vertoont wat lichte beschadigingen, zie hiervoor vooral de foto's. Deze rand kan eventueel apart vervangen worden, de rest van de lijst blijft dan gewoon intact.
Afmetingen met lijst: 51 x 37 x 5cm.
Afmetingen van het werk zelf: 39 x 25cm.