Patty Harpenau - Mooie kleuren! - Verkocht

Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!
Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!Patty Harpenau - Mooie kleuren! kopen? Bied vanaf 69!
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
Passe-partout100 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageAP 10/10
Afmeting van het werk circa 75 x 105 cm zonder lijst
Het passe-partout heeft kleine beschadigingen het werk is nog in goede conditie

werk is in goede staat

Patty Harpenau (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10)

Lid sinds 2017
214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
128 cm
100 cm
105 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-10-2022 om 10:38
Eindtijd:29-10-2022 om 20:26
bhappy
29 okt. / 20:18
€ 69