Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 75 x 105 cm (h x b) |
Passe-partout | 100 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | AP 10/10 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
werk is in goede staat | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 24-10-2022 om 10:38 |
Eindtijd | 29-10-2022 om 20:26 |