Patty Harpenau - Shaping

Patty Harpenau - Shaping kopen? Bied vanaf 40!
Patty Harpenau - Shaping kopen? Bied vanaf 40!Patty Harpenau - Shaping kopen? Bied vanaf 40!Patty Harpenau - Shaping kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Patty Harpenau (1959)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Drukgangen: 16
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Patty Harpenau (1959)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
74 cm
85 cm
Sluit over 1d 9u 59m 09s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:23-05-2022 om 21:27
Eindtijd:29-05-2022 om 19:47