Patty Harpenau, zeefdruk op papier in houten lijst - Verkocht

Patty Harpenau, zeefdruk op papier in houten lijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Patty Harpenau, zeefdruk op papier in houten lijst kopen? Bied vanaf 40!Patty Harpenau, zeefdruk op papier in houten lijst kopen? Bied vanaf 40!Patty Harpenau, zeefdruk op papier in houten lijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen:Beeld: 45 cm x 62 cm Lijst: 70 cm x 85 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 92/120
Ingelijst: JA
Materiaal: Zeefdruk op papier in zwarte lijst

Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.

Patty Harpenau (1959)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:07-09-2015 om 11:46
Eindtijd:13-09-2015 om 11:46
Gisela12
07 sep. / 12:04
€ 40