Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 exemplaren |
Kleurrijk en mooi gedrukte zeefdruk van Patty Harpenau in goede staat.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-6-2023 om 12:12 |
Eindtijd | 26-6-2023 om 20:45 |