Paul Blanca: Zeefdruk van een roos. - Verkocht

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Paul Blanca (1958)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeer groot formaat. Mooie Zeefdruk van Paul Blanca. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Markus II (niet 100% zeker gezien het lastige handschrift)
Jaartal: 2000
Afmetingen blad: 80cm x 121cm
Afmetingen beeld: 63cm x 75cm
Gesigneerd: Gesigneerd in inkt.
Ingelijst: Nee

Conditie: In perfecte staat
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Paul Blanca (1958)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:12-12-2011 om 11:27
Eindtijd:19-12-2011 om 11:27
Aster
19 dec. / 10:41
€ 70