Jaartal | 1984 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Mooi origineel schilderij door Paul Boonaert uit Kluisbergen
een winterlandschap in zijn typische stijl
in zeer goede staat,
olie op doek, 60x 70 cm
in een brede houten lijst van 80 x 90 cm
onderaan en achteraan gesigneerd en gedateerd "Paul Boonaert 1984"
Info over de schilder:
https://www.paulboonaert.be/
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België |
Starttijd | 13-2-2022 om 16:30 |
Eindtijd | 27-2-2022 om 22:11 |
Objectlocatie | Aalst, België |