Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot)

Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!
Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Complete uitgave met twaalf grote litho’s van Paul Citroen.  Portretten van Veldhoen, Che Guevara en andere personen en iconen uit het hippieparadijs dat Amsterdam was begin jaren 70.  Elke zeefdruk op 300 grams Hahnemülle Bütten papier en met potlood gesigneerd en genummerd (73/100), uitgegeven in 1971.  In uitstekende conditie; buitenkant portefeuille wat vegen, maar alle litho’s in mint conditie.

Afmetingen: 79cm x 59cm (portfolio), 77cm x 57cm (bladen)

Volledige uitgaven van dit werk worden steeds schaarser omdat ze gestript worden voor de losse litho’s.

Starttijd:17-07-2022 om 14:52
Eindtijd:25-07-2022 om 20:19
Openingsbod € 295
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier