Paul Citroen - litho: Dame - 1971 - Verkocht

Paul Citroen - litho: Dame - 1971 kopen? Bied vanaf 100!
Paul Citroen - litho: Dame - 1971 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1971 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1971 kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Paul Citroen: Dame. De litho is rechtsonderaan gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Nummer: 100/100. Afmetingen blad: h77 x b57 cm. Jaar: 1971.

Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zit 1 plakrestje aan de onderzijde van een vorige inlijsting.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:11-04-2016 om 15:44
Eindtijd:17-04-2016 om 20:44
MLQ
17 apr. / 18:24
€ 100