Kunstenaar Mart Kempers vastgelegd door Paul Citroen.
Verschenen in een map met lithografieën in december 1976 ter gelegenheid van de 80e verjaardag van de kunstenaar Paul Citroen.
De geportretteerden in de map zijn:
Mara - Lyda - Ella - Jan Cremer - Piet Clement - Mieke - Mart Kempers - Ellenor - Nora - W. Sandberg - Anneloor & Christi. (Er wordt er slechts 1 aangeboden)
De lithografie is gedrukt door Piet Clement te Amsterdam en Henk van Leeuwen te Delft.
Dit is nummer 91 van 100 exemplaren.
Hand gesigneerd en genummerd door Paul Citroen.
Goed
In goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 25,00