Paul Citroen - litho - Mart Kempers - Verkocht

Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 25!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/100

Kunstenaar Mart Kempers vastgelegd door Paul Citroen.
Verschenen in een map met lithografieën in december 1976 ter gelegenheid van de 80e verjaardag van de kunstenaar Paul Citroen.
De geportretteerden in de map zijn:
Mara - Lyda - Ella - Jan Cremer - Piet Clement - Mieke - Mart Kempers - Ellenor - Nora - W. Sandberg - Anneloor & Christi. (Er wordt er slechts 1 aangeboden)
De lithografie is gedrukt door Piet Clement te Amsterdam en Henk van Leeuwen te Delft.
Dit is nummer 91 van 100 exemplaren.
Hand gesigneerd en genummerd door Paul Citroen.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 23:18
Eindtijd:25-10-2022 om 19:49
optica
25 okt. / 12:35
€ 25