Litho van Paul Citroen, gesigneerd en genummerd in potlood. Tevens gesigneerd en gedateerd in de druk. Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20
Goed
het blad heeft links een vlekje naast het beeld en ook een paar lichte inktsmoezels
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,25
Naar België
€ 9,35
€ 10,20
Europese Unie
€ 25,00