Paul Citroen Originele Houtskool/potlood tekening gesigneerd en gedateerd

Paul Citroen Originele Houtskool/potlood tekening gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 400!
Paul Citroen Originele Houtskool/potlood tekening gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 400!Paul Citroen Originele Houtskool/potlood tekening gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 400!Paul Citroen Originele Houtskool/potlood tekening gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  pevato

3 verkochte items
  • Paul Citroen (1896-1983)

Originele houtskool/potlood tekening  van Paul Citroen  "Duinen bij Wassenaar"  gesigneerd en gedateerd 15-XI-'63.

Afmetingen incl. PP en lijst 71 x 55 cm. 48.5 x 31 cm zonder lijst. Dit mooie werk van Paul Citroen zit achter glas en verdiend een nieuwe lijst.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden voor € 10,00 binnen Nederland.

Verzending naar buitenland in overleg

Starttijd:02-02-2015 om 10:07
Eindtijd:08-02-2015 om 10:07
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieNederland