Paul Daenen - Gemengde techniek op papier, Portret - Ingelijst

Paul Daenen - Gemengde techniek op papier, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Daenen - Gemengde techniek op papier, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Paul Daenen - Gemengde techniek op papier, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Paul Daenen - Gemengde techniek op papier, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Paul Daenen (1924-1995)
Jaartal1962
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 30.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Goede conditie gezien leeftijd, maar met meerdere vlekjes/vegen in het beeld. In de hoek linksboven lichte beschadigingen aan het papier. Het passe-partout is vies/vlekkerig en aan vervanging toe.

Paul Daenen (1924-1995)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
50 cm
60 cm
30.5 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2021 om 17:07
Eindtijd:07-02-2021 om 19:41

BoyDeutz
29 jan. / 17:40
€ 35