Mystisch werkje van de Gentse kunstenaar Paul De Cocker (1937-2020) Dit werk dateert uit zijn late periode Kleurlitho in potlood genummerd op het werk door de kunstenaar (83/90) , gesigneerd in potlood door de kunstenaar De litho zit achter glas Werkje en kader zijn in een zeer goede staat
Zeer Goed
De litho en het kader zijn in een zeer goede staat !
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 6,00
Naar Nederland
€ 16,00
€ 16,00