FA. (7)

Paul de Lussanet - Aquarel, Naakt - Ingelijst (Groot)

Paul de Lussanet - Aquarel, Naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Paul de Lussanet - Aquarel, Naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!Paul de Lussanet - Aquarel, Naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!Paul de Lussanet - Aquarel, Naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44017 verkochte items
Alle items van deze verkoper (442)
  • Paul de Lussanet (1940)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen55.5 cm x 37 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Langs de onderste rand gesigneerd, valt net achter de lijst.

Afkomstig uit een particuliere collectie.

Dit item valt onder de margeregeling

Paul de Lussanet (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44017 verkochte items
48.5 cm
66.5 cm
37 cm
55.5 cm
Sluit binnenkort 22u 58m 18s
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:22-06-2022 om 13:35
Eindtijd:03-07-2022 om 19:06