Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 42/50 |
Conditie | Goed | ||
Papier is heel licht verkleurd | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland | ||
Objectlocatie | Spaarndam Gem. Haarlem, Nederland |
Starttijd | 17-3-2023 om 11:57 |
Eindtijd | 31-3-2023 om 20:48 |