Paul de Nooijer - Onbekend - Verkocht

Paul de Nooijer - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul de Nooijer - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!Paul de Nooijer - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  renepolman

22 verkochte items
  • Paul de Nooijer (1943)
TypeFotografie
Jaartal1980
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlSurrealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Specifieke de Nooijer.

Paul de Nooijer (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  renepolman

22 verkochte items
25 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2020 om 18:12
Eindtijd:14-06-2020 om 21:08
besch
14 jun. / 21:02
€ 40