Prachtige litho van Paul Delvaux ( 1897- 1994)
Deze litho stelt een surrealistische beeltenis voor van " Les Femmes "
De litho is gesigneerd en mee gedrukt binnen de plaat,
Dit prachtig werk is in uitstekende staat zonder gebreken,
Het werk is professioneel ingelijst met pass partout achter glas,
De kader is vervaardigd van hout,
Surrealisme was het typische kenmerk van Delvaux, al was hij niet erg opgezet met deze stempel,
Deze litho is 78 cm hoog, 68 cm breed inclusief de kader,
De afbeelding binnen het pass partout is 55 cm hoog, en 47 cm breed,
Word aangetekend, verzekerd, en zorgvuldig verpakt verzonden.