FA. (1)

Paul den Hollander - Uniteled

Paul den Hollander - Uniteled kopen? Bied vanaf 80!
Paul den Hollander - Uniteled kopen? Bied vanaf 80!Paul den Hollander - Uniteled kopen? Bied vanaf 80!Paul den Hollander - Uniteled kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Paul den Hollander (1950)
TypeFotografie
Jaartal1984
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 47 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kleurrijke c print. Ingelijst met glas.

Paul den Hollander (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

237 verkochte items
70 cm
70 cm
47 cm
47 cm
Starttijd:29-05-2022 om 12:40
Eindtijd:03-06-2022 om 22:55
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieBoxtel, Nederland
VerzendingAlleen per koerier